cele clanky

Výsledky MSR a významné medzinárodné súťaže 2015

Publikované 26. 12. 2015

Halové Majstrovstvá SR 2015 mužov a žien Bratislava, 21.-22.02.2015

 

1500 m muži:

2. Szabo Jaroslav 4:00,88

12. Džubara Filip 4:27,24

15. Nemec Marcel 4:43,86

 

1500 m ženy:

8. Krajňáková Lívia 5:22,41

 

3000 m cel.por. muži:

3. Szabo Jaroslav 8:37,00

15. Džubara Filip 9:29,26 SB

16. Tomeček Radovan 9:32,13

 

3000 m ženy:

7. Krajňáková Lívia 11:18,65 SB

 

Viedenský maratón, 12.4.2015

 

8. Katarína Berešová (SR) 2:36:20 – splnený limit OH 2016

 

M-SR v behu na 10 000 m, Ústí n. Orlicí / CZE, 9.5.2015

 

1. Katarína Berešová 34:31.36

 

Beh na Čertovicu, 23.5.2015

 

DORASTENCI 3150 m:

2. Martin GAŇO 00:32:58.00

 

M-SR v polmaratóne – Martinský polmaratón – Beh k srdcu SNP, 23.5.2015

 

Muži do 40 rokov:

2. SAHAJDA Tibor 01:08:35

10. VALÍČEK Róbert 1:16:11

12. MOCKOVČIAK Marek 01:16:20

15. REPAK Erik 01:16:47

 

Družstvá:

1. TJ OBAL Servis – 15 bodov

 

MeS dorastu CZE-HUN-SVK-SLO, Trnava, 6.6.2015

 

3000 m chlapci:

6. Gaňo Martin 9:56,48

 

M-SR dorastencov a dorasteniek, 13.6.2015

 

3000 m dorastenci:

2. Gaňo Martin 9:40,56

 

2000 m prek. dorastenci:

5. Gaňo Martin 7:14,15

 

Európske hry v azerbajdžanskom Baku, 22.6.2015

 

5000 m:

4. K. Berešová 16:52,06

 

Medzinárodný pohár mládeže do 17 rokov v behu do vrchu (neoficiálne MS) v Smoljan, Bulharsko, 27.6.2015

 

46. Martin Gaňo 29:37

 

M-SR mužov a žien, Banská Bystrica,  1.-2. 8. 2015

 

Muži 1500 m:

2. SZABO Jaroslav 3:55,97

14. TOMEČEK Radovan 4:21,22

16. GAŇO Martin 4:25,07

17. DŽUBARA Filip 4:30,62

21. NEMEC Marcel 4:43,82

 

Ženy 1500 m:

8. KRAJŇÁKOVÁ Lívia 5:07,16

 

Muži 5000 m:

9. DŽUBARA Filip 16:34,96

10. TOMEČEK Radovan 16:53,16

11. VAKTOR Igor 16:55,70

 

Ženy 5000 m:

1. BEREŠOVÁ Katarína 16:56,39

 

M-SR v behu do vrchu, Pruské – Vršatec,  16.8.2015

 

1. TOMEČEK Radovan 39:46

3. DŽUBARA Filip 40:38

6. VAKTOR Igor 42:48

 

MAJSTROVSTVÁ sveta v atletike Peking, 30.8.2015

 

22. Katarína Berešová (SR) 2:37:24

 

M-SR v cestnom behu na 10 km, Telekom Night run, Bratislava, 13.09.2015

 

6. TOMEČEK Radovan 0:33:46

11. GAŇO Martin 00:35:13

19. BERNAT Jaroslav 00:37:00

DNF  - DŽUBARA Filip

 

MMM Košice, 4.10.2015 – MSR maratón

 

Muži:

4. MOCKOVČIAK Marek 02:39:46

12. VALIČEK Róbert 02:48:32

13. BALOGH Vladimír 02:49:30

86. ĎURKOVSKÝ Ivan 03:58:44

Súťaž družstiev:

2. TJ Obalservis Košice OBSKE 16 bodov (2+4+10)

(Urban – hosťovanie, Mockovčiak, Valíček, Balogh – nebodoval)

Štafeta 4 x 1/4:

1. TJ Obal servis Košice 02:30:13 (Szabo, Kohút, Džubara, Gaňo)

 

MAJSTROVSTVÁ SR v cezpoľnom BEHU, 07.11.2015, Šamorín

 

Dorastenci 3600m:

4. Martin Gaňo 00:12:08

18. Filip Čižmar 00:13:25

 

Juniori 5400m:

9. Jaroslav Bernat 00:19:55

 

Ženy 7200m:

1. Katarína Berešová 00:25:28

5. Romana Gajdošová 00:27:18

13. Veronika Dugasová 00:31:20

 

Muži 9000m:

3. Jaroslav Szabo 00:28:42

7. Tibor Sahajda 00:29:39

9. Radovan Tomecek 00:30:26

 

Družstvá: ženy – vytrvalkyne 7200 m:

1. Katarína Berešová 1 00:25:27

2. Soňa Vnenčáková 2 00:26:49

3. Romana Gajdošová 3 00:27:18

Veronika Dugasová n 00:31:19

Spolu 6 bodov

 

Družstvá: muži – vytrvalci 9000 m:

1. Jaroslav Szabo 00:28:41

2. Tibor Sahajda 00:29:38

4. Radovan Tomecek 00:30:25

Spolu 7 bodov.

 

TOPlist