Aktuality

XXXII. ročník Podtatranská 15 23.8.2020 Východná

Muži:

1.Jozef Urban TJ Obal servis Košice 0:56:12 1


Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelí, juniori, dorast 22.8.2020 Košice

Muži 400m:

4. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice  0:53.36

Muži 800m:

1. Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice   2:04.49

Muži 1500m:

2. Jenčo Michal 92 TJ OBAL SERVIS Košice   4:48.71

3. Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice   4:57.03

Muži 5000m:

3. Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice   17:28.55

4. Jenčo Michal 92 TJ OBAL SERVIS Košice  PB  17:33.53


3. kolo Atletická liga Trnava 15. 8. 2020

Muži 1500m:

3. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice   4:03.46

9. Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice  4:12.76

Ženy 1500m:

4. Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice  4:47.55

 

 

 


2. atletická streda – kontrolné preteky Košice 12. 8. 2020

Muži 1000m:

1. Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice  2:54.0

Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice   DNF


Rajecký maratón – MSR v maratóne veteránov 8.8.2020

Muži :

4. MOCKOVČIAK Marek  TJ Obal servis Košice  2:52:30  -red.čas  2:47:14


XX. ročník Behu údolím Idy – 10 km 26.7.2020 Šaca

Muži A:

6. HRABOVECKÝ Martin m 2000 SVK TJ Obal servis Košice   0:36:34

Muži B:

1. MOCKOVČIAK Marek m 1978 SVK TJ Obal servis Košice   0:35:59


2. kolo Atletická liga 25.7.2020 Košice

Muži 400m:

22. Čerep Vladimir   01  TJ OBAL SERVIS Košice   0:53.23

Muži 800m:

5. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice   1:58.20

Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4 DNF

Muži 1500m:

12. Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice   PB  4:21.11

15. Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice   4:27.81

17. Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice   PB  4:31.21

19. Jenčo Michal 92 TJ OBAL SERVIS Košice   4:32.47

Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice   DNF

Sopko Dominik 92 TJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF

Ženy 1500m:

4.  Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice  4:47.47

Muži 5000m:

Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice   DNF

Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice    DNF

 


25. ročník BANČANSKEJ DESIATKY 19.7.2020

Muži A:

3. KAŽIMÍR František 1991 TJ Obalservis Košice 0:39:42.758

Muži B:

1. MOCKOVČIAK Marek 1978 TJ Obal servis Košice 0:37:25.882


1. kolo Atletická liga Dubnica nad Váhom 12.7.2020

Muži 800m:

13. Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice  2:05.23

Muži 1500m:

3. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice   PB  4:03.92

13. Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice   PB  4:21.85

Ženy 1500m:

4. Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice  SB  4:46.45


VERTKAL KILOMETER KRÁĽOVÁ HOĽA 04.07.2020

Ženy :

3.Barbora Němcová 1997 TJ Obal servis Košice   0:58:36

Muži:

18. Emil Henček 1992 TJ Obal Servis Košice    0:53:09


TOPlist