Aktuality

36. ročník Horovskej desiatky ,Horovce 31.12.2019

Ženy:

1. Pejpková Katarína SVK ž 1987 U.S.Steel Obal servis Košice  0:35:33

2. Němcová Barbora SVK ž 1997 TJ Obal servis Košice  0:40:39

Muži A:

2. Henček Emil SVK m 1992 TJ Obal servis Košice  0:35:59

4.Kažimír František SVK m 1991 TJ Obal servis Košice A 4 0:36:20

 

 

 

 

 


Vianočný beh mesta Lučenec 26.12.2019

Muži 20km:

2. URBAN Jozef SVK 1986  TJ Obal servis Košice   1:06:20

11. STOHL Richard SVK 1983 TJ Obal servis Kosice   1:14:10

Muži 10km:

5  HRABOVECKÝ Martin SVK 2000 TJ Obal servis Košice  0:33:40

 


Medzinárodný cestný beh Hodonín – Holíč – Skalica 14.12.2019

Muži:

7.  URBAN Jozef 1986  TJ Obal servis Košice 0:41:51

Juniori:

6. HRABOVECKÝ Martin 2000  TJ Obal servis Košice 0:45:59

Ženy:

1. PEJPKOVÁ Katarína 1987  TJ Obal-servis Košice 0:46:45

 

 

 

 

 

 


Zimná bežecká séria 2019-20 2. kolo ZBS – Okolo Šoldova 14.12.2019

Muži:

2.Tomeček Adam  TJ Obal servis Košice  26:06,52

Ženy:

2.Němcová Barbora  TJ Obal servis Košice  32:23,66

 


Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu 23.11.2019 Betliar

Doastenci:

3. Polončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS Košice    0:13:46

11. Madar Patrik 020211 TJ OBAL SERVIS Košice    0:15:09

Juniori:

2. Čerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:21:30

7. Tomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:22:45

8. Hrabovecký Martin 000830 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:22:48

M-SR družstiev – Juniori

1.TJ OBAL SERVIS Košice TJ OBAL SERVIS Košice  9 bodov

Muži vytrvalci:

2. Tomeček Radovan 941120 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:32:16

5. Mušinský Tomaš 930526 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:33:20

13. Henček Emil 920429 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:34:47

14. Repák Erik 910525 TJ OBAL SERVIS Košice A 0:34:57

18. Čižmar Filip 990120 TJ OBAL SERVIS Košice 0:35:27

MSR družstiev muži vytrvalci:

1 TJ OBAL SERVIS Košice TJ OBAL SERVIS Košice 9

Ženy:

9. Nemcová Barbora 970820 TJ OBAL SERVIS Košice 0:35:10

 


10.roč. Slaňaki cup – beh do vrchu Dubník 16.11.2019 Zamutov

Muži:

1. Szabo Jaroslav SVK m 1987 TJ Obal servis Košice A 1 0:47:22

 

 


Beh oslobodenia mesta Strážske 10.11.2019

Muži A:

2 Jaroslav Szabo TJ Obal servis Košice  20:30.3

9 František Kažimír TJ Obal servis Košice  23:25.3


1. kolo Zimná Bežecká Séria – Steeplechase Tatranská Lomnica 9.11.2019

Ženy  4000m:

3. NĚMCOVÁ Barbora 1997 SVK TJ Obal servis Košice 22:39,51

Muži 7000m:

1. TOMEČEK Radovan 1994 SVK TJ Obal Servis Košice 25:16,41

4. TOMEČEK Adam 2000 SVK TJ Obal Servis Košice 27:18,43

 

 

 

 


34. Hornická desítka Frídek-Místek 2.11.2019

Juniori:

3. Čerep Vladimír SK 2001 TJ Obal servis Košice 00:34:59

Ženy:

3. Pejpková Katarína SK 1987 TJ Obal servis Košice 00:35:55


11. ročník – beh do vrchu – BANSKÉ – MLAČKY 27.10.2019

Muži A:

1. SZABO Jaroslav 1987 TJ Obal Servis Košice 00:24:48

2.TOMEČEK Adam 2000 TJ Obal Servis Košice 00:26:27

3.KAŽIMÍR František 1991 TJ Obal servis Košice 00:27:42

Muži B:

2 .MOCKOVČIAK Marek 1978 TJ Obal servis Košice 00:27:12


TOPlist