Aktuality

Berešová prehrala v Drážďanoch len tesne s Rakonczaiovou

Publikované 27. 3. 2012

Katarína Berešová (TJ Obal servis Košice) obsadila na 22. ročníku mestského behu na 10 km v súťaži žien v nemeckých Drážďanoch 2. miesto

Katarína Berešová (TJ Obal servis Košice) obsadila na 22. ročníku mestského behu na 10 km v súťaži žien v nemeckých Drážďanoch 2. miesto časom 36:20 min. Zverenkyňa trénera Gabriela Valisku zopakovala svoje minuloročné umiestenie, ale bola pomalšia o 1:26 min.
Nádejná slovenská olympionička dosiahla v dramatickom finiši rovnaký čas ako víťazná Beáta Rakonczaiová, o Maďarkinom prvenstve rozhodla až cieľová fotografia. Tretia dobehla už s veľkou stratou Nemka Melanie Apitzschová, ktorá za dvojicou najlepších zaostala o 2:24 min.
V pretekoch mužov dominoval Holanďan Dennis Licht časom 30:30 min o jedinú sekundu pred domácim Paulom Schmidtom.

 

TOPlist