Aktuality

Na ME v krose v Belehrade pôjde kvarteto Slovákov

Publikované 10. 11. 2013

commonArticle.Name
Foto: Katarína Bérešová 

Nominácia SR na ME v krose v Belehrade

NOVÉ ZÁMKY 9. novembra 2013 (SITA)

Sobotňajšie majstrovstvá Slovenska v krose v Nových Zámkoch rozhodli aj o nominácii na jubilejný 20. európsky šampionát, ktorý sa uskutoční 8. decembra v srbskom Belehrade. “Miestenku si vybojovali víťaz súťaže mužov-vytrvalcov Juraj Vitko (JM Demolex Bardejov), víťazka súťaže žien Katarína Berešová (TJ Obal servis Košice) a najlepší v juniorských kategóriách Patrik Žúbor (MKŠS Kysucké Nové Mesto) a Lucia Janečková (Be Cool Bratislava),” informoval šéftréner Slovenského atletického zväzu (SAZ) Martin Pupiš. Vedúcim výpravy na ME bude šéftréner vytrvalcov SAZ Marcel Matanin, trénerom a lekárom v jednej osobe bude Berešovej kouč Gabriel Valiska.

 

TOPlist