Aktuality

Velvet run

Publikované 23. 9. 2014

Košický Velvet Run ovládol Aničku

V posledný prázdninový piatok sa na košickej Aničke konal už štvrtý ročník nesúťažného ženského behu VELVET RUN. Výborné počasie nám vynahradilo aj upršaný vlaňajšok a slniečko nám zlepšovalo náladu už od rána. Aj keď je Velvet Runvenovaný predovšetkým nežnejšiemu pohlaviu, nechýbali bohaté sprievodné aktivity pre celú rodinu, medzi nimi i Beh s kočíkom s Dôverou, Jumping show, profi kolobežky, Zumba rozcvička, či detské behy a svoje služby a produkty predstavilo i niekoľko zaujímavých vystavovateľov. Do podujatia sa zapojilo viac než 400 žien, detí i oteckov s kočiarikmi a tento účastnícky rekord bol podčiarknutý i darom, keď sa pre študentku Mišku Féherovú podarilo vyzbierať krásnu sumu 800 Eur.Poďakovanie patrí teda všetkým účastníkom aj divákom, ktorí vytvorili skvelú atmosféru i partnerom podujatia za jeho podporu.

V Bratislave sme úspešne ukončili 4. ročník VELVET RUN

V sobotu 6. septembra sme v Bratislave úspešne zakončili šnúru 4. ročníka podujatí VELVET RUN. Počasie sa “vybláznilo” v dopoludňajších hodinách a od 14-tej sa už na všetky účastníčky, ktoré sa prišli zaregistrovať usmievalo slniečko. Pred samotným štartom si mohli dievčatá a ženy vyskúšať zaujímavý funkčný tréning s Golem clubom Aupark a deti zasúťažiť na profi kolobežkách Kostka. Okrem samotného behu bolo pre dámy a ich rodiny pripravený sprievodný program, zaujímavý vystavovatelia z oblasti športu a zdravého životného štýlu, detský klub pre najmenších i bohatá tombola. O 16-tej hodine bolo po svižnej rozcvičke 200 žien pripravených odbehnúť nenáročnú 5 kilometrovú trať vedúcu sviežou zeleňou Sadu Janka Kráľa. Najrýchlejšie to zvládla Ivana Butoracová, ktorá si zaknihovala v tomto roku na VELVET RUN-e už svoje 2. víťazstvo, keďže sa z prvého miesta tešila aj pred týždňom v Košiciach. Dvojnásobnej víťazke ešte raz gratulujeme a ostatným dámam ďakujeme za účasť a radosť z behu, ktorú rozdávali všade navôkol. Tešíme sa na Vás o rok!

 

 

TOPlist