Aktuality

Majstrovstvá SR v behu na 10 km na ceste mužov, žien, juniorov a junioriek Bratislava 18.9.2021

Juniori:

4. MADAR Patrik TJ OBAL SERVIS KOŠICE 00:35:46

5. JURKO Ján TJ OBALSERVIS KOŠICE 00:35:48

Muži:

15. SZABO Jaroslav TJ OBAL SERVIS KOŠICE 00:33:49


Majstrovstvá SR v polmaratóne Bratislava 5.9.2021

Muži:

14. MOCKOVČIAK Marek TJ OBAL SERVIS KOŠICE 01:19:02


Majstrovstvá VsAZ jednotlivcov dospelých, juniorov a dorastu 21.8.2021

Muži 5000:

2Jurko Ján02TJ OBAL SERVIS Košice17:23.31
3Hrabovecký Martin00TJ OBAL SERVIS Košice17:45.20
4Jenčo Michal92TJ OBAL SERVIS Košice17:53.17
5Madar Patrik02TJ OBAL SERVIS Košice18:13.87


Majstrovstvá SR juniorov a junioriek Trnava 3.-4.7.2021

Juniori 800m:

11.Madar Patrik02TJ OBAL SERVIS Košice2:05.11

Juniori 1500m:

12Madar Patrik02TJ OBAL SERVIS Košice4:29.44

Juniori 5000m:

6Jurko Ján02TJ OBAL SERVIS KošicePB 17:11.01


Majstrovstvá SR mužov a žien Trnava 26.-27.6.2021

Muži 1500m:

15. Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS KOŠICE 4:39,05


Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek Košice 19.-20.6.2021

Dorastenci 800m:

20. Ďurica Jakub 05 TJ Obal servis Košice 2:39,04


3.kolo atletickej ligy Košice 13.6.2021

Muži 800m:

8.Madar PatrikTJ OBAL SERVIS Košice2:06.58
16.Ďurica JakubTJ OBAL SERVIS Košice2:32.13

Muži 1500m:

1Szabo JaroslavAC Stavbár Nitra-hosťovanie4:04.68
13.Jurko Ján TJ OBAL SERVIS Košice 4:32.16
14.Madar PatrikTJ OBAL SERVIS Košice 4:32.70
15.Jenčo MichalTJ OBAL SERVIS Košice4:33.00

Muži 5000m:

7.Szabo JaroslavAC Stavbár Nitra-hosťovanie16:31.55


1.kolo Atletickej ligy 15.5.2021 Košice

5000m muži:

5. Urban Jozef AC Stavbár Nitra-Hosťovanie 15:39,91

15. Jurko Ján TJ Obal servis Košice 17:13,17

16. Mockovčiak Marek TJ Obal servis Košice 17:16.89

Jenčo Michal TJ Obal servis Košice DNF

800m muži:

5. Szabo Jaroslav AC Stavbár Nitra-Hosťovanie 2:00.75

1500m muži:

2. Szabo Jaroslav AC Stavbár Nitra-Hosťovanie 4:12.71


MSR 10 000m na dráhe 24.4.2021 Skalica

10 000m muži:

Urban Jozef TJ Obal servis Košice DNF

Szabo Jaroslav TJ Obal servis Košice DNF

6. Jurko Ján TJ Obal servis Košice 35:47,34

Polončák Damián TJ Obal servis Košice DNF

10000m ženy:

3. Gajdošová Romana TJ Obal servis Košice 37:07:05


Halové majstrovstvá SR juniorov a junioriek 27.-28.2.2021 Bratislava

1500m juniori:

9. Polončák Damián TJ Obal servis Košice 4:22,38

3000m juniori:

4. Polončák Damián TJ Obal servis Košice 9:22,76

Jurko Ján TJ Obal servis Košice DQ


TOPlist