Aktuality

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorastu, ml. žiakov a žiačok 13.6.2020 Košice

 

1500m-muži:

MS  Čerep Vladimir 2001  TJ OBAL SERVIS Košice  4:13.92

5000m-muži:

3. Polončák Damián 2002  TJ OBAL SERVIS Košice  16:31.50

4. Mockovčiak Marek  1978  TJ OBAL SERVIS Košice  17:03.40

8. Kažimír František 1991  TJ OBAL SERVIS Košice  18:01.10

Čižmar Filip  1999  TJ OBAL SERVIS Košice  DNF

Repák Erik  1991  TJ OBAL SERVIS Košice  DNF

Madar Patrik  2002  TJ OBAL SERVIS Košice  DNF

Urban Jozef  1986  TJ OBAL SERVIS Košice  DNF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


45. ročník Beh Olšavskou dolinou 16km 8.2.2020 Blažice

Muži:

19.  A-10. Kažimir František  1991  TJ Obal servis Košice  59:21

55.  D-5.  Madár Pavol   1951  TJ Obal servis Košice 1:08:53

71.  C-8.Balogh Vladimír   1963  TJ Obal servis Košice  1:09:59

 


Majstrovstvá SR v cestnom behu na 10 km 8.2.2020 Majcichov

Muži:

14. VYŠŇOVSKÝ Patrik 1991  TJ OBAL SERVIS Košice (A) 00:33:01

40. MOCKOVČIAK Marek 1978   TJ OBAL SERVIS Košice (A) 00:34:43

Súťaž družstiev:

6. TJ OBAL SERVIS Košice (A) 63

0:33:01 Patrik VYŠŇOVSKÝ Por. v kategórii: 11 / Reduk. por.: 11

0:34:28 Lukáš KOPERDÁK Por. v kategórii: 27 / Reduk. por.: 25

0:34:43 Marek MOCKOVČIAK Por. v kategórii: 29 / Reduk. por.: 27

Ženy:

18. NĚMCOVÁ Barbora  1997   TJ Obal servis Košice 00:40:28

PEJPKOVÁ Katarína 1987   TJ Obal servis Košice DNF

 

Juniori:

5. POLONČÁK Damián 2002  TJ OBAL SERVIS Košice  00:34:58

8. MADAR Patrik  2002 SVK TJ OBAL SERVIS Košice (A) 00:36:34

Veterani:

9. MOCKOVČIAK Marek 28/1/1978  TJ OBAL SERVIS Košice 39 0:34:43 0.9508   0:33:01

 


MSR juniorov v hale 7.2.2020 Bratislava

3000 m – Juniori:

2. Čerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS Košice 09:10.01 7

 

 


Uzatvorené HM-VsAZ ml. žiactva, st. žiactva, dorastu, juniorov, dospelých,Bratislava,16.2.2020

Muži 800m:

4. Tomeček Adam 001019  TJ Obal servis Košice  2:07,66

Muži 1500m:

6. Tomeček Adam 001019  TJ Obal servis Košice  4:18,58

7. Hrabovecký Martin 000830  TJ Obal servis Košice  4:28,99

Muži 3000m:

2 . Hrabovecký Martin 000830  TJ OBAL SERVIS Košice   09:32.10

3. Polončák Damián 020716   TJ OBAL SERVIS Košice   09:35.23

 

 

 

4:

28.9

 

 

001019

TJ OBAL SERVIS Košice 6 4:18.58

 

 

 

 


4. kolo ZBS – Grand Finále Tatranská Polianka 8.2.2020

Muži A:

12. TOMEČEK Adam 2000 SVK TJ Obal Servis Košice 47:51,93

Ženy:

4. NĚMCOVÁ Barbora 1997 SVK TJ Obal servis Košice 53:31,95

 

Celkové poradie ZBS 2019/20:

Muži A:

2.  TOMEČEK Adam   TJ Obal Servis Košice 245b. 270b. 270b. 195b.  spolu 785b.

Ženy:

2. NĚMCOVÁ Barbora  TJ Obal servis Košice 250b. 270b. 270b. 245b.  spolu 790b.

 


Elán míting Bratislava 26.1.2020

Muži 3000m:

13. Hrabovecký Martin TJ OBAL SERVIS Košice  09:38.04

 

 

 


43. CROSS INTERNAZIONALE DELLA VALLAGARINA 20.1.2019

Muži:

22. HRABOVECKY Martin 2000 PM SVK01 SLOVACCHIA 33:09


3. kolo ZBS – Sunrise /Ranný beh/ 11.1.2020 Tatranská Lomnica

Muži:

2. Tomeček Adam  TJ Obal servis Košice 23:38,05

Ženy:

2. Němcová Barbora  TJ Obal servis Košice 28:10,07


Košický trojkráľový beh 6.1.2020

Juniori:

2. POLONČÁK Damán SVK 2002 TJ Obal servis Košice  0:18:07

Muži A:

9. STOHL Richard SVK 1983 TJ Obal servis Košice  0:18:52

23. HENČEK Emil SVK 1992 TJ Obal servis Košice  0:20:57

Muži B:

2. MOCKOVČIAK Marek SVK 1978 TJ Obal servis Košice  0:17:56

Ženy:

6. NĚMCOVÁ Barbora SVK 1997 TJ Obal servis Košice  0:20:57

 


TOPlist