Aktuality

25.ročník behu Sačurovská 15-tka – Sačurov 13.9.2020

Muži 5km:

1. MADAR Patrik SVK m 2002 TJ Obal servis Košice 1. JM  0:17:31

Muži 15km D:

2. MADÁR Pavol SVK m 1951 TJ Obal servis Košice   1:08:08


Letné športové hry USS Košice beh na 10 km 12.9.2020

Ženy:

5. Nemcová Barbora ž 20.08.1997   TJ Obal servis Košice 0:43:32

 

 


Prešov half maratón 12.9.2020

Muži 40-49r.:

3. MOCKOVČIAK Marek 1978 SVK  TJObal servis Košice  01:21:20


15. ročník Behu Novoveskou Hutou 13.9.2020

Muži 10km:

5.  MOCKOVČIAK Marek  1978  2. Muži B 40-49 rokov TJ Obal servis Košice   58:47,68


PTS Meeting Šamorín 11. 9. 2020

Muži 1500m:

6. Adam Tomeček 00 TJ OBAL SERVIS Košice   SB 4:08.39

8. Damián Polončák 02 TJ OBAL SERVIS Košice  SB 4:15.80

 


Letná univerziáda, 36. ročník Memoriálu Tomáša Babiaka Bratislava 1. 9. 2020

Muži 5000m:

7. Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice   16:09.63

14. Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice  17:01.30

 


MSR v polmaratóne 6.9.2020 Bratislava

Ženy:

2.  PEJPKOVÁ Katarína 1987  SVK  TJ Obal servis Košice  1:18:31

Muži:

URBAN Jozef 1986 SVK TJ Obal servis Košice DNF

 

 


Majstrovstvá SR do 23 rokov, dorastencov a dorasteniek 5.-6.9.2020 Bratislava

Muži 800m:

2. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice   PB 1:56.46

11. Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice   2:08.32

Muži 1500m:

2. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice   4:03.90

12. Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice   4:18.76

13. Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice   PB 4:27.31

Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice   DNF

Muži 5000m:

6.  Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice   PB 16:52.37

7.  Čižmar Filip 99 TJ OBAL SERVIS Košice   17:06.08


Horský kros Gerlach 29.8.2020 Gerlachov

Muži A:

7.  URBAN Jozef 1986 SVK  TJ Obal servis Košice   50:49,70


Majstrovstvá SR mužov a žien 28.-29.8.2020 Trnava

Muži 800m:

11. Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice   2:05.88

Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice   DNF

Muži 1500m:

1. Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice   4:00.66

2. Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice  PB  4:01.31

4.  Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice   PB  4:09.81

7.  Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice   PB  4:18.45

Ženy 5000:

3.  Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice   17:34.21

 


TOPlist